UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
To tylko nagroda za pozostawianie po sobie zaśmieconych miejsc bo im się po prostu należy ? Niech Rada Miasta z Prezydentem urządzi sobie spacer po parku przy ul. Warszawskiej obok mostu Wyszyńskiego, podobnie wzdłuż i wszerz.... Nie może być zgody na rozdawanie publicznych pieniędzy na nie przemyślane pomysły bo ta młodzież naprawdę uwierzy że wszystko im się należy ! Uczą się z Google, raczej mowa o legalnym ściąganiu a nie nauce, w domu nie sprzątają bo mama od tego, na klatce podobnie bo sprzątaczka jest a na mieście MPO ! Żyć nie umierać skoro wszystko dają za darmo to po co się uczyć czy pracować, wystarczy sex za 800+. Nie tędy droga bo i tak uciekną z Elbląga, nie dlatego że tu nuda tylko że będą więcej oczekiwać bo nie nauczono ich sprzątania, szacunku dla starszych a co dopiero pracy ?
haloo