UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oby korzystali z tego, w co wątpię. Oni są czym innym zainteresowani łażąc tam od rana do wieczora. Szkoda tylko pieniędzy na wynajm.
Oby korzystali z tego, w co wątpię. Oni są czym innym zainteresowani łażąc tam od rana do wieczora. Szkoda tylko pieniędzy na wynajm.