UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oby korzystali z tego, w co wątpię. Oni są czym innym zainteresowani łażąc tam od rana do wieczora. Szkoda tylko pieniędzy na wynajm.


Anuluj