A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@przekonany stefek - Jeden tam komentujący użył określenia ameby. Po co w ogóle z amebami dyskutujesz, również swoje dzieci kierują na ameby. To są ludzie bez przeszłości i przyszłości, bezrefleksyjni, jedyne co "potrafią" to wszystko co w mieście się dzieje skrytykować, nawet któremuś tramwaje się nie podobają bo tureckie, pewnie jeździ Izerą w chińskich gaciach.
Przegięcie
Tu trzeba miejsc pracy, firm ktore zatrudnią tą młodzież! A nie kluby zainteresowań za grubą kasę! Czasy klubów modne byly w prlu
@przekonany stefek - a na czym to ratowanie ma polegać w tym trampku? To nie można ratować w placówkach już istniejących, szkołach, klubach sportowych, tylko trzeba wydać pół miliona na lokal? No tak, łatwo się rozpieprza nie swoją kasę, zasłaniając się szczytnym celem, wystarczyło podzielić te środki na istniejące placówki i specjalistów. Klub a w nim co?
PO lubi się bawić i wydawać pieniążki na bzdety
A MDK zamyka pracownie bo kilkoro dzieciaków tylko uczestniczy w zajęciach. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze
dobry pomysł aby interesować się młodymi. Młodzi wybrali to miejsce sami gdyż byli tam bez kontroli. teraz kiedy będzie to jako, ,organizacja, ,może być tak że znajdą sobie nową miejscówkę taką bez uwagi dorosłych.
Nieprawda, że miała lepsze wskaźniki. Fundacja FOSA dzwoniła od lipca po ludziach z Elbląga, z naszych środowisk animacyjnych i szukają ludzi do pracy. Pani oficjalnie mówiła, że będzie to kalka tego co robią w Gdańsku. Wiedzieli doskonale, że wygrają ten "konkurs"
@modi - Młodzież z problemami prędzej przyjdzie do "trampka" w Ogrodach niż do specjalistycznej poradni. W Ogrodach młodzi ludzie już są i potrzeba tylko do nich wyjść. Brawo za pomysł.
Ty Marnotrawstwo. Twoim zdaniem jeden nauczyciel Religi zarabia miesięcznie 26tys 760zł. Ładnie odleciałeś, albo zamiast do szkoły to butelki zbierałeś.