UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zarówno na Bema jak i na Warszawskiej jest młodzież, jest fajna młodzież! Znam te placówki, znam wielu instruktorów i kierownictwo! Jeśli Mój Anonimowy Adwersarzu, nie odróżniasz młodzieży "galeryjnej" i młodzieży aktywnej w Domach Kultury, to znaczy, że żyjesz w swoim, wyimaginowany i oderwanym od realiów, świecie!!! Tylko pozazdrościć!!! I leszcze jedno - nie wiem czy to ten sam adwersarz czy ktoś inny, ale.... Czy rozchodzi się o pieniądze, czy o ratowanie dzieci?!!! Sami zastanówcie się o co Wam chodzi?!!!
przekonany stefek