Wybrany wątek opinii
Miejsce dla młodzieży nie jest złym pomysłem, ale wydawanie na to 10 tysięcy z miejskiej kasy za sam wynajem, mając tyle lokali to pomyłka. Pamiętajcie o tym jak kiedyś wam odpiszą w urzędzie że nie ma pieniędzy na waszą drogę itd..
Do moderacji
Odpowiedz
61
10
Świetna rada, wuju Dobra Rada. Profilaktyczne miejsce dla młodzieży szwendającej się po Ogrodach otworzyć z dala od Ogrodów. Genialne!
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
Jak byk masz napisane, że dydaktycznie zaoferowano więcej. Może elbląski Oferent skupił się po łepkach na rozpisaniu programu dla młodzieży licząc na lokalny handicup i zajęcia na jakiejś sali. Bez faktycznego tworzenia miejsca. Bardzo transparentnie jest mieć lokal eksponowany, w miejscu, które jest mekką elbląskiej młodzieży po godzinach, ośrodek które stanie się miejscem dla młodzieży niż spędzanie ich gdzieś na oślep gdzie trafić nie sposób do jakiegoś wskazanego miejsca przez elbląski oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
a jakby to tpd wygrało konkurs, to już byłby dobry pomysł? zakładam ze tak; )
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Młodzież w galerii jest przede wszystkim problemem dla galerii... Moim zdaniem skoro miasto finansuje specjalistów, wyposażenie i ewentualne materiały to galeria powinna użyczyć lokal za darmo... W innym wypadku UM nie powinien się wtrącać i cieszyć się że młodzież rozrabia w galerii a nie na mieście...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0