UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@przekonany stefek - Jeśli choć jedno dziecko skorzysta. No nieźle, czyli 1,5 mln na jedno dziecko, świetne wydane pieniądze nie ma co. To już chyba znacznie lepiej zrobić stypendium po 500zł miesięcznie dla 80 uczniów na trzy lata, większy z tego będzie efekt dla dzieci.