Wybrany wątek opinii

I jeszcze jedno i już koniec... Nie ma takich pieniędzy, żeby nie warto by było ich zainwestować w ratowanie zagubionych dzieciaków !!! I to by było na tyle!!!
przekonany stefek (2025.10.08)
@przekonany stefek - a na czym to ratowanie ma polegać w tym trampku? To nie można ratować w placówkach już istniejących, szkołach, klubach sportowych, tylko trzeba wydać pół miliona na lokal? No tak, łatwo się rozpieprza nie swoją kasę, zasłaniając się szczytnym celem, wystarczyło podzielić te środki na istniejące placówki i specjalistów. Klub a w nim co?
modi (2025.10.08)
@modi - Młodzież z problemami prędzej przyjdzie do "trampka" w Ogrodach niż do specjalistycznej poradni. W Ogrodach młodzi ludzie już są i potrzeba tylko do nich wyjść. Brawo za pomysł.
(2025.10.08)
Powrót do komentarzy