UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@przekonany stefek - To mam rozumieć że na Bema i na Warszawskiej w MŁODZIEŻOWYM Domu Kultury młodych nie ma? Jeśli by tak było to chyba by trzeba było je zlikwidować, zakładam że jednak młodzież tam przychodzi. W tym myśleniu jest jeden zasadniczy problem, ładujemy 1,5 mln złotych, nie mamy żadnej swojej miejskiej infrastruktury a za parę lat stajemy przed dylematem albo zaczynamy od zera albo płacimy kolejne miliony i dalej nic nie mamy swojego. Dla mnie jedynie na plus wychodzi centrum handlowe.