73
08.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
mamy dwa domy młodzieżowe, gdzie nie ma kosztów dzierżawy, a miasto wynajmuje najdroższą powierzchnię w mieście, te 10tys miesięcznie można byłoby lepiej spożytkować niż na czynsz; Argumentacja bo CH Ogrody zgłaszało, problemy z młodzieżą, za pewne mają też problemy ze złodziejami, ale nikt nie otwiera tam komendy policji, to też nie oznacza, że ta młodzież pójdzie do niebieskiego trampka, dla mnie większość fundacji to robienie kasy i tyle, tą samą przestrzeń można byłoby stworzyć przede wszystkim przy pomocy elbląskich stowarzyszeń czy nauczycieli i innych specjalistów, a tak tramwaje z Turcji, fundacja z Gdańska, ale kasę wydają naszą, mieszkańców,
modi (2025.10.08)
Nie ma nic to źle a jak jest dużo to bardzo źle bo jest zazdrość ? Chore czasy, chore pokolenie...
(2025.10.08)

info

13  
  18
Nie bać taką zabrudzoną młodzież
(2025.10.08)

info

6  
  3
@modi - No właśnie UM wydaje naszą kasę i to dlatego szuka jak najlepszych rozwiązań. A przykład zakupu tramwajów z Turcji jest tego najlepszym dowodem, jest i taniej i dłuższa gwarancja.
okkj (2025.10.08)
Każda pomoc dla młodzieży jest wskazana i w każdej cenie. Wydane dziś pieniądze będą owocować w przyszłości. A malkontenci zawsze będą marudzić. Za dużo, za mało, nie wtym miejscu, za mało ludzi, za dużo ludzi itd. Brawo za realizację dla władz miasta. Robić, nie słuchać wiecznych maruderów.
(2025.10.08)

info

13  
  23
Jaja! Kluby sportowe muszą wykazywać się ilością młodzieży, wynikami i innymi a tu?!?!?!??!?!?!!
(2025.10.08)
masakra, jak dulkiewitz coś wymysli to jak czaskoski, nie wiesz czy sie śmiać czy płakać, czemu nie różowe stringi, zdziecinniałe pokolenie nami rządzi... a samochodzik bezkrytycznie powtarza co mu każą....
(2025.10.08)
@okkj - Jednak powinniśmy wspierać polski przemysł i negocjować dłuższą gwarancję, jeśli pieniądze publiczne nie zostaną w tym kraju to co nas czeka? Pedagogów nam nie brakuje, można było wykorzystać elbląskich specjalistów, a nie przepłacać na fundację, ile z tych pieniędzy pójdzie na dzieci, bo ok.400tys na samą dzierżawę, do tego są jeszcze miesięczne opłaty za lokal za pewne ok.3000zł. to kolejne 100tys, już wyparowało pól miliona, co w tej przestrzeni ma być czego nie można zrobić w MDK czy światowidzie czy innych placówkach?
modi (2025.10.08)
Nie jestem już w wieku młodzieżowym, ale uważąm, że te 1,5 mln będzie zmarnowane w tę inicjatywę zaczynając od lokalizacji. By siedzibę na Klub wybrać trzeba pierw poznać wszystkie wolne lokalizacje będące własnością miejską i porozmawiać z członkami Młodzieżowej Rady Miasta, bo to oni powinni wybrać i dac do akceptacji decydentom. Moja młodzież w domu uważa, że lepsze i zdecydowanie tańsze miejsce można znależć w dwóch Młodzieżowych Domach Kultury na Bema i Warszawskiej. A wspomniana opuszczona od 3 lat Strażnica na Bema byłaby dobra na siedzibę Straży Miejskiej i Komisariat Policji. Ale skoro urzędnicy są temu niechętni to niech przekażą ten fajny obiekt z dużą salą na Klub Studencki, byle nie stał kolejne lata i niszczał, jak wiele innych miejskich budynków, bo to niepotrzebny wstyd dla Prezydenta.
(2025.10.08)

info

21  
  4
i 5 ameb na zdjęciu.... dramat
(2025.10.08)

info

15  
  1