UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niegospodarności dr nakrętki końca nie widać i tylko Elbląga żal. Do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi co z miejskim portem. Kiedy komunikacja miejska zacznie działać. Zamiast tego jakieś plastikowe donice, mołdawskie cyce, niebieskie trampki i protasowe obietnice. Pięknie nierządy lokalnej wierchuszki PO podsumował Pan Stefan u konkurencji, celnie i merytorycznie punktując nakrętkę. Idzie referendum proszę Państwa!
Karta referendalna.