A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Śliwa daj spokój już
@Hihot losu - Z ciebie I Nawrockiego chichot
Przecież PIS takie koncerty robił zupełnie za darmo - znaczy z państwowych, czyli niczyich pieniędzy, no nie zwykli Polacy? Tak uważacie?
@Hihot losu - "Wywalono pół miliona na orkiestrę do grania na tonącym statku. " - A Ile wydano na rządy PIS przez oszukańcze 8 lat. uczciwie odpowiedz obłudniku
@Suweren - Czubek
Niech mi to ktoś wytłumaczy, bo to wygląda na jakieś pranie pieniędzy. Impreza za darmo sponsorowana przez rządowe media (TVP i reszta) i puszczana w rządowych mediach, ale musieliśmy słono zapłacić, za to, żeby pokazywali Elbląg w tych rządowych mediach w czasie tej imprezy. Czyli impreza była za darmo, ale za jej zabezpieczenie i wstęp na nią trzeba było zapłacić? Przecież to się k. nie trzyma.
Ty nigdy grosza nie zainwestowałeś, nie masz o tym pojęcia. Fajne inwestycje co przynoszą 100% zysku, nie masz pojęcia o czym piszesz. W przypadku tego koncertu, imprezy to nie była żadna inwestycja. Ludzie pracujący poza jedzeniem potrzebują rozrywki, odskoczni. Przy okazji mnóstwo Polaków mogło zobaczyć Elbląg. Dobrze, że ciebie nie widzieli.
"Czyli impreza była za darmo, ale za jej zabezpieczenie i wstęp na nią trzeba było zapłacić?" - Człowieku WSTĘP dla ludzi był bezpłatny, a impreza opłacona z naszych podatków, czyli publicznych pieniędzy - państwowych - teraz rozumiesz to, czy nadal nie? Za darmo to zagłosowałeś.
@Netkot - To zdanie to była przenośnia. Chodziło o "wstęp" Elbląga na tę rządową imprezę. Nie, nie rozumiem tego, jak można było zapłacić z naszych podatków za imprezę, którą sponsorowała spółka Skarbu Państwa, która już otrzymuje pieniądze za naszych podatków. Czyli spółce Skarbu Państwa nic nie uszczknęło, za to Elblążanie zapłacili 2 razy - raz podatków należących do puli ogólnokrajowej, którą wydziela rząd na utrzymanie mediów i drugi raz z puli należącej do Elbląga za organizację rządowej imprezy.
@Hihot losu - To jest właśnie "rozumienie" promocji miasta. Czemu jest ciemno jak w d... ie? Bo nie zapaliliśmy światła. Więc zapalmy, nie nie nie prąd dużo kosztuje. W tym Olsztynie, Gdańsku i innych miastach to tyle się dzieje, a u nas nic. Więc zróbmy. O kurde to kosztuje. To jest piękne w Nas Elblążanach !!!!