Wybrany wątek opinii
Tak się właśnie topi pieniądze elblążan. Wywalono pół miliona na orkiestrę do grania na tonącym statku.
Do moderacji
Odpowiedz
50
70
@Hihot losu - Ty już dawno na dnie !
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
@Hihot losu - Z ciebie I Nawrockiego chichot
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@Hihot losu - "Wywalono pół miliona na orkiestrę do grania na tonącym statku. " - A Ile wydano na rządy PIS przez oszukańcze 8 lat. uczciwie odpowiedz obłudniku
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
@Hihot losu - To jest właśnie "rozumienie" promocji miasta. Czemu jest ciemno jak w d... ie? Bo nie zapaliliśmy światła. Więc zapalmy, nie nie nie prąd dużo kosztuje. W tym Olsztynie, Gdańsku i innych miastach to tyle się dzieje, a u nas nic. Więc zróbmy. O kurde to kosztuje. To jest piękne w Nas Elblążanach !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Ale PiS i PO czyli tzw. POPIS to jedna antypolska ekipa matole.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1