UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty nigdy grosza nie zainwestowałeś, nie masz o tym pojęcia. Fajne inwestycje co przynoszą 100% zysku, nie masz pojęcia o czym piszesz. W przypadku tego koncertu, imprezy to nie była żadna inwestycja. Ludzie pracujący poza jedzeniem potrzebują rozrywki, odskoczni. Przy okazji mnóstwo Polaków mogło zobaczyć Elbląg. Dobrze, że ciebie nie widzieli.