UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Czyli impreza była za darmo, ale za jej zabezpieczenie i wstęp na nią trzeba było zapłacić?" - Człowieku WSTĘP dla ludzi był bezpłatny, a impreza opłacona z naszych podatków, czyli publicznych pieniędzy - państwowych - teraz rozumiesz to, czy nadal nie? Za darmo to zagłosowałeś.
Netkot