UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Netkot - To zdanie to była przenośnia. Chodziło o "wstęp" Elbląga na tę rządową imprezę. Nie, nie rozumiem tego, jak można było zapłacić z naszych podatków za imprezę, którą sponsorowała spółka Skarbu Państwa, która już otrzymuje pieniądze za naszych podatków. Czyli spółce Skarbu Państwa nic nie uszczknęło, za to Elblążanie zapłacili 2 razy - raz podatków należących do puli ogólnokrajowej, którą wydziela rząd na utrzymanie mediów i drugi raz z puli należącej do Elbląga za organizację rządowej imprezy.