Wybrany wątek opinii

Miasto wpakowało w tv w likwidacji 450 tys - ile miasto na tym zarobi? Każdy normalny człowiek inwestując takie pieniądze oczekuje 100% zysku albo chociaż połowę tego.... a tu co tv pieniądze już ma a my co z tego mamy.450tys to nie są małe pieniądze proszę Państwa.
(2025.07.16)
Przecież PIS takie koncerty robił zupełnie za darmo - znaczy z państwowych, czyli niczyich pieniędzy, no nie zwykli Polacy? Tak uważacie?
(2025.07.16)
Ty nigdy grosza nie zainwestowałeś, nie masz o tym pojęcia. Fajne inwestycje co przynoszą 100% zysku, nie masz pojęcia o czym piszesz. W przypadku tego koncertu, imprezy to nie była żadna inwestycja. Ludzie pracujący poza jedzeniem potrzebują rozrywki, odskoczni. Przy okazji mnóstwo Polaków mogło zobaczyć Elbląg. Dobrze, że ciebie nie widzieli.
(2025.07.16)
Powrót do komentarzy