UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech mi to ktoś wytłumaczy, bo to wygląda na jakieś pranie pieniędzy. Impreza za darmo sponsorowana przez rządowe media (TVP i reszta) i puszczana w rządowych mediach, ale musieliśmy słono zapłacić, za to, żeby pokazywali Elbląg w tych rządowych mediach w czasie tej imprezy. Czyli impreza była za darmo, ale za jej zabezpieczenie i wstęp na nią trzeba było zapłacić? Przecież to się k. nie trzyma.