60
16.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale PiS i PO czyli tzw. POPIS to jedna antypolska ekipa matole.
(2025.07.17)
Czytając niektóre komentarze to mam wrażenie że co by nie zrobić w naszym miescie to ciągle bedzie narzekanie, płacz i wytykanie błedów poprzedników a ci nowi którzy przyjdą uważajcie bo mogą być dużo gorsi !!! Troche optymizmu i radosci z życia to tak niewiele. Pozdrawiam
ktoś inny (2025.07.17)

info

2  
  1
Było pięknie.
(2025.07.17)
Czyli gdyby miasto zrezygnowało z lekcji religii w szkołach moglibyśmy mieć takie imprezy przez całe wakacje
4.5 mln rocznie w błoto (2025.07.17)
No ładnie, pół miliona, bez powtórki- odtworzenia. istotnie kosmiczny przemysł.
Hellą (2025.07.17)
@4.5 mln rocznie w błoto - Tyle to może zarabiać jedna trybuna, ale nie tylko rozumiana jako jedyna, choćby to 1 mecz i to piłkarek.
p .s (2025.07.17)
@Hellą - A Kamper obija się zamiast jechać przywitać Polskiego astronaute. Aktualnie rozpoznawalny nie tylko w Europie, ale na cały świat. Zamontować jakiś napis przykładowo: " Sławosza z pieniędzmi zapraszamy do Elbląga. " Chyba, że głosuje sie tu na PO, żeby kasę wyprowadzać z miasta to proszę za swoje
(2025.07.17)
Za PIS, proszę pana, żadnych informacji na temat rozchodu państwowych pieniędzy, NIGDZIE, poza skrupulatnie ukrytymi na rządowych stronach (bo Unia kazała i gdzieś musieli) nie uświadczyłem. Chwała za to, że za KO, nawet w Portelu, takie informacje są i dają wyobrażenie, ile takie imprezy kosztują (pomyślmy ile kosztowały pisowskie z udziałem śmigłowców i pokazami?) Pisowska impreza za płotem (otwarcie nieskończonego przekopu) na niepisowskim elbląskim starym mieście, nie dla elblążan, też za darmo nie została zorganizowana, jak i wiele, wiele, wiele innych pisowskich imprez i zbędnych wydatków. No ale powiedziano zwykłemu wyborcy w TV, że za darmo, więc zwykły wyborca w to wierzy. Kosztów nie podano bo przedstawiały PIS w złym świetle, to po co. To się, proszę pana nazywa manipulacja i oszustwo. To co Pan piszesz to zwykła obłuda. No, ale zwykły (urobiony) wyborca wam zawsze wierzy. Słów zwykły wyborca, czy zwykły Polak, PIS używał w swojej kampanii, dlatego ich też używam. Pozdrawiam Pana.
Netkot (2025.07.17)
@Netkot - Tak z brzegu przykład. A koncert Madonny pamiętasz Pan?
Realista. (2025.07.17)
@Realista. - "A koncert Madonny pamiętasz Pan?" - A sylwestry Marzeń w Zakopanem, pamiętasz PAN?
Netkot (2025.07.17)