Wybrany wątek opinii
"Dzięki temu mieszkańcy Elbląga i regionu, a także turyści mieli możliwość bezpłatnego udziału w dużym wydarzeniu z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. " Czy aby na pewno rolą samorządu jest zapewnianie mieszkańcom "oraz turystom" (wtf?!) dostępu do darmowych koncertów, czy innych atrakcji? Ekwiwalent reklamowy, to żaden wskaźnik. Co niby ma wynikać z tej nadprodukcji festynów? Moim zdaniem, to kiełbasa wyborcza za publiczną kasę.
Do moderacji
Odpowiedz
46
49
Śliwa daj spokój już
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
A moim zdaniem pojęcia nie masz jak to działa. Każda mieścina goni za takim wydarzeniem. W barterze UM im 450tys PLN, oni nam cały dzień o Elblągu w oglądalności liczonej w milionach. Od porannej śniadaniówki na bulwarze ana koncercie kończąc.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0