UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niech mi to ktoś wytłumaczy, bo to wygląda na jakieś pranie pieniędzy. Impreza za darmo sponsorowana przez rządowe media (TVP i reszta) i puszczana w rządowych mediach, ale musieliśmy słono zapłacić, za to, żeby pokazywali Elbląg w tych rządowych mediach w czasie tej imprezy. Czyli impreza była za darmo, ale za jej zabezpieczenie i wstęp na nią trzeba było zapłacić? Przecież to się k. nie trzyma.