UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Czyli impreza była za darmo, ale za jej zabezpieczenie i wstęp na nią trzeba było zapłacić?" - Człowieku WSTĘP dla ludzi był bezpłatny, a impreza opłacona z naszych podatków, czyli publicznych pieniędzy - państwowych - teraz rozumiesz to, czy nadal nie? Za darmo to zagłosowałeś.

Netkot

Anuluj