UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Czyli impreza była za darmo, ale za jej zabezpieczenie i wstęp na nią trzeba było zapłacić?" - Człowieku WSTĘP dla ludzi był bezpłatny, a impreza opłacona z naszych podatków, czyli publicznych pieniędzy - państwowych - teraz rozumiesz to, czy nadal nie? Za darmo to zagłosowałeś.
Netkot