UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież PIS takie koncerty robił zupełnie za darmo - znaczy z państwowych, czyli niczyich pieniędzy, no nie zwykli Polacy? Tak uważacie?


Anuluj