UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież PIS takie koncerty robił zupełnie za darmo - znaczy z państwowych, czyli niczyich pieniędzy, no nie zwykli Polacy? Tak uważacie?
Przecież PIS takie koncerty robił zupełnie za darmo - znaczy z państwowych, czyli niczyich pieniędzy, no nie zwykli Polacy? Tak uważacie?