UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Hihot losu - To jest właśnie "rozumienie" promocji miasta. Czemu jest ciemno jak w d... ie? Bo nie zapaliliśmy światła. Więc zapalmy, nie nie nie prąd dużo kosztuje. W tym Olsztynie, Gdańsku i innych miastach to tyle się dzieje, a u nas nic. Więc zróbmy. O kurde to kosztuje. To jest piękne w Nas Elblążanach !!!!

jestem zdecydowanie na tak