A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dwie godziny zabawy za 450 tys... - to żeśmy się najedli do syta...
250tysiecy za 2h w Tv w primetime... Toc to mega reklama.... Do tego kilka wejść w ciągu dnia na antenie kilkanascie reklam w internecie i w TVP1 i TVP2 w ciągu tygodnia.
450tys to jak za darmo. Szkoda że województwo nic od siebie nie dało.
Jestem bezpartyjny gdzieś mam jednych i drugich ale Brawo prezydent i tak za mało więcej takich imprez dla nas Elblążan niema co żałować najlepiej nic nie robić i spokojnie w domu umrzeć.
Cóż 450 tysięcy za marny koncert można i tak Ale jak się nie płaci za swoje czemu nie
Miasto wpakowało w tv w likwidacji 450 tys - ile miasto na tym zarobi? Każdy normalny człowiek inwestując takie pieniądze oczekuje 100% zysku albo chociaż połowę tego.... a tu co tv pieniądze już ma a my co z tego mamy.450tys to nie są małe pieniądze proszę Państwa.
mieszkam w Elblągu, pracuję w Gdańsku, bawię się w Elblągu :-)
polecam mniej arogancji i cwaniactwa dla młodych elblążan poszukujących godnej pracy, ci co cwaniakowali jakoś marnie kończą swoją karierę
cóż jest jak jest, za chwilę skończy się lato i po imprezach, za chwilę konfa i pis przejmą stery i po będzie totalnie po imprezie więc korzystajmy z chwili bo ona nie trwa wiecznie
tyle co koszt naprawy mostu wysokiego, bo blednych decyzjach i braku ukarania winnych felernej nawirzchni
"za chwilę konfa i pis przejmą stery" - i zatopią Polskę ku uciesze "zwykłych ludzi" ciekawe na ile lat. Poprzednia konfa (targowicka), zmazała Polskę na ponad 100.Zagłosujcie Polacy na złość, na PIS i Konfę, Lata mi to już po ostatnich wyborach, najwyżej stąd wyjadę. Uczciwy pracujący Polak.