Wybrany wątek opinii
Wy to w tym PortElu się w lokalny Kanał Zero zamieniacie. Tu niby nie skrytykujemy, ale napiszemy tak, by wywołać oburzenie. Dobrze, że się dzieje! Oby więcej takich inicjatyw. Jak się nie działo, to ludzie gadali, że eeee miasto emerytów. Teraz się dzieje, to źle, bo eeee pieniądze. Ludzie, nie ma nic za darmo.
Do moderacji
Odpowiedz
35
28
@RacjonalnyEG - Uważasz że należy zawsze chwalić władze, nie krytykować? Skad się urwałeś? Z Mysiej?
Do moderacji
Odpowiedz
14
10
@Suweren - Czubek
Do moderacji
Odpowiedz
1
0