41
17.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Stale Ci nic nie pasuje. Też tamtędy jeżdżę. Idź do psychiatry.
B (2025.04.17)
Kiedy wreszcie POprawicie przejazd przez te tory Dąbka Ogólna Odrodzenia ? Ktoś to robił w tamtym roku za darmo czy za pieniądze?..... jak za pieniądze to jest chyba jakaś gwarancja. Jadąc przez to skrzyżowanie można sprężyny pogubić. W szczególności współczuć tym co jeżdżą na oponach niskoprofilowych. Czy jakiś tam departament od druk panuje nad sytuacją czy tylko czeka od pierwszego do pierwszego... ?
LO. (2025.04.17)
Budować ale nie 6 metrów a 7 powinno być aby swobodnie mogły wyminąć się autobusy miejskie i ciężarowe.
(2025.04.17)

info

11  
  2
Dlaczego nie ma w planach ścieżki rowerowej? W innych miastach przy okazji remontów lub przebudowy ulic z automatu dodaje się ścieżkę rowerową. Wszak dzięki rowerzystom zmniejszają się korki. Wyobraźcie sobie co by było, gdyby jeżdżący obecnie rowerami wsiedli w samochody...
(2025.04.17)
Bardzo dobra wiadomość. Wyczekiwana przebudowa i pożadny jej wykonawca.
(2025.04.17)

info

6  
  2
Jezdnia 6 metrów to za mało na odcinek drogi w tym miejscu. Będzie powodowało dużo niebezpiecznych sytuacji. Co w przypadku kiedy spotkają się dwa duże samochody z naprzeciwka ? Szkoda że zrezygnowano z połączenia Saperów z istniejącą ścieżka przy Agrykola. W mojej ocenie szkoda, że przebudowa zostanie wykonana w takim zakresie jak został wykonany projekt.
Inżynier. (2025.04.17)
Wreszcie, trzeba było zmiany w Ratuszu i się zadziało.
wiem (2025.04.17)

info

4  
  7
@Inżynier. - No to racja, szkoda że jezdnia nie ma 7 metrów i nie ma kontynuacji DDR. W przyszłości przy remoncie Saperów można by DDR pociągnąć do Bema.
Ploterek (2025.04.17)
@Inżynier. - Może jeszcze poszerzą, mam taką nadzieję bo potem będzie za późno o ten jeden metr jeszcze. Panie Inżynierze jak zawsze ważny i szczególny głos w debacie.
(2025.04.17)
Wiaduktem niech się lepiej nie chwalą Ale remont Kościuszki był ok i zrobiony bardzo sprawnie Jest nadzieja że podchorążych wypadnie conajmniej tak samo Szkoda że nikt nie pomyślał o przebudowie saperow i Bema przy pętli Aby skręt w saperow odbywał się sprawnie Może w następnym etapie ?
Lemur (2025.04.17)

info

6  
  0