A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Stale Ci nic nie pasuje. Też tamtędy jeżdżę. Idź do psychiatry.
Kiedy wreszcie POprawicie przejazd przez te tory Dąbka Ogólna Odrodzenia ? Ktoś to robił w tamtym roku za darmo czy za pieniądze?..... jak za pieniądze to jest chyba jakaś gwarancja. Jadąc przez to skrzyżowanie można sprężyny pogubić. W szczególności współczuć tym co jeżdżą na oponach niskoprofilowych. Czy jakiś tam departament od druk panuje nad sytuacją czy tylko czeka od pierwszego do pierwszego... ?
Budować ale nie 6 metrów a 7 powinno być aby swobodnie mogły wyminąć się autobusy miejskie i ciężarowe.
Dlaczego nie ma w planach ścieżki rowerowej? W innych miastach przy okazji remontów lub przebudowy ulic z automatu dodaje się ścieżkę rowerową. Wszak dzięki rowerzystom zmniejszają się korki. Wyobraźcie sobie co by było, gdyby jeżdżący obecnie rowerami wsiedli w samochody...
Bardzo dobra wiadomość. Wyczekiwana przebudowa i pożadny jej wykonawca.
Jezdnia 6 metrów to za mało na odcinek drogi w tym miejscu. Będzie powodowało dużo niebezpiecznych sytuacji. Co w przypadku kiedy spotkają się dwa duże samochody z naprzeciwka ? Szkoda że zrezygnowano z połączenia Saperów z istniejącą ścieżka przy Agrykola. W mojej ocenie szkoda, że przebudowa zostanie wykonana w takim zakresie jak został wykonany projekt.
Wreszcie, trzeba było zmiany w Ratuszu i się zadziało.
@Inżynier. - No to racja, szkoda że jezdnia nie ma 7 metrów i nie ma kontynuacji DDR. W przyszłości przy remoncie Saperów można by DDR pociągnąć do Bema.
@Inżynier. - Może jeszcze poszerzą, mam taką nadzieję bo potem będzie za późno o ten jeden metr jeszcze. Panie Inżynierze jak zawsze ważny i szczególny głos w debacie.
Wiaduktem niech się lepiej nie chwalą
Ale remont Kościuszki był ok i zrobiony bardzo sprawnie
Jest nadzieja że podchorążych wypadnie conajmniej tak samo
Szkoda że nikt nie pomyślał o przebudowie saperow i Bema przy pętli
Aby skręt w saperow odbywał się sprawnie
Może w następnym etapie ?