UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiaduktem niech się lepiej nie chwalą Ale remont Kościuszki był ok i zrobiony bardzo sprawnie Jest nadzieja że podchorążych wypadnie conajmniej tak samo Szkoda że nikt nie pomyślał o przebudowie saperow i Bema przy pętli Aby skręt w saperow odbywał się sprawnie Może w następnym etapie ?

Lemur

Anuluj