UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie ma w planach ścieżki rowerowej? W innych miastach przy okazji remontów lub przebudowy ulic z automatu dodaje się ścieżkę rowerową. Wszak dzięki rowerzystom zmniejszają się korki. Wyobraźcie sobie co by było, gdyby jeżdżący obecnie rowerami wsiedli w samochody...


Anuluj