UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Inżynier. - Może jeszcze poszerzą, mam taką nadzieję bo potem będzie za późno o ten jeden metr jeszcze. Panie Inżynierze jak zawsze ważny i szczególny głos w debacie.


Anuluj