UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Inżynier. - Może jeszcze poszerzą, mam taką nadzieję bo potem będzie za późno o ten jeden metr jeszcze. Panie Inżynierze jak zawsze ważny i szczególny głos w debacie.
@Inżynier. - Może jeszcze poszerzą, mam taką nadzieję bo potem będzie za późno o ten jeden metr jeszcze. Panie Inżynierze jak zawsze ważny i szczególny głos w debacie.