UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jezdnia 6 metrów to za mało na odcinek drogi w tym miejscu. Będzie powodowało dużo niebezpiecznych sytuacji. Co w przypadku kiedy spotkają się dwa duże samochody z naprzeciwka ? Szkoda że zrezygnowano z połączenia Saperów z istniejącą ścieżka przy Agrykola. W mojej ocenie szkoda, że przebudowa zostanie wykonana w takim zakresie jak został wykonany projekt.
Inżynier.