UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wiaduktem niech się lepiej nie chwalą Ale remont Kościuszki był ok i zrobiony bardzo sprawnie Jest nadzieja że podchorążych wypadnie conajmniej tak samo Szkoda że nikt nie pomyślał o przebudowie saperow i Bema przy pętli Aby skręt w saperow odbywał się sprawnie Może w następnym etapie ?
Lemur