Wybrany wątek opinii
Jezdnia 6 metrów to za mało na odcinek drogi w tym miejscu. Będzie powodowało dużo niebezpiecznych sytuacji. Co w przypadku kiedy spotkają się dwa duże samochody z naprzeciwka ? Szkoda że zrezygnowano z połączenia Saperów z istniejącą ścieżka przy Agrykola. W mojej ocenie szkoda, że przebudowa zostanie wykonana w takim zakresie jak został wykonany projekt.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
@Inżynier. - No to racja, szkoda że jezdnia nie ma 7 metrów i nie ma kontynuacji DDR. W przyszłości przy remoncie Saperów można by DDR pociągnąć do Bema.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@Inżynier. - Może jeszcze poszerzą, mam taką nadzieję bo potem będzie za późno o ten jeden metr jeszcze. Panie Inżynierze jak zawsze ważny i szczególny głos w debacie.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0