Wybrany wątek opinii

Oby tylko ta inwestycja nie sparaliżowała miasta w okresie letnim. Ci, którzy dziś skracają sobie tamtędy drogę będą się musieli podążać i tak już zatłoczoną ul. Kościuszki a potem do ul. Bema. A działkowcy zacierają ręce
(2025.04.17)
Stale Ci nic nie pasuje. Też tamtędy jeżdżę. Idź do psychiatry.
B (2025.04.17)
Powrót do komentarzy