UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jezdnia 6 metrów to za mało na odcinek drogi w tym miejscu. Będzie powodowało dużo niebezpiecznych sytuacji. Co w przypadku kiedy spotkają się dwa duże samochody z naprzeciwka ? Szkoda że zrezygnowano z połączenia Saperów z istniejącą ścieżka przy Agrykola. W mojej ocenie szkoda, że przebudowa zostanie wykonana w takim zakresie jak został wykonany projekt.
Inżynier.