Wybrany wątek opinii
Kiedy wreszcie POprawicie przejazd przez te tory Dąbka Ogólna Odrodzenia ? Ktoś to robił w tamtym roku za darmo czy za pieniądze?..... jak za pieniądze to jest chyba jakaś gwarancja. Jadąc przez to skrzyżowanie można sprężyny pogubić. W szczególności współczuć tym co jeżdżą na oponach niskoprofilowych. Czy jakiś tam departament od druk panuje nad sytuacją czy tylko czeka od pierwszego do pierwszego... ?
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
@LO. - Jak jedzie się normalnie, to jest dobrze. No, ale jak ktoś pędzi po wariacku, to rzeczywiście ma problem.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@LO. - w miescie rzadzi PO wiec to jasne ze wystepuje bylejakosc i niegospodarnosc
Do moderacji
Odpowiedz
6
3