Wybrany wątek opinii

Kiedy wreszcie POprawicie przejazd przez te tory Dąbka Ogólna Odrodzenia ? Ktoś to robił w tamtym roku za darmo czy za pieniądze?..... jak za pieniądze to jest chyba jakaś gwarancja. Jadąc przez to skrzyżowanie można sprężyny pogubić. W szczególności współczuć tym co jeżdżą na oponach niskoprofilowych. Czy jakiś tam departament od druk panuje nad sytuacją czy tylko czeka od pierwszego do pierwszego... ?
LO. (2025.04.17)
@LO. - Jak jedzie się normalnie, to jest dobrze. No, ale jak ktoś pędzi po wariacku, to rzeczywiście ma problem.
mm263 (2025.04.18)
@LO. - w miescie rzadzi PO wiec to jasne ze wystepuje bylejakosc i niegospodarnosc
jawamwójtaniewybierałem (2025.04.18)
Powrót do komentarzy