Wybrany wątek opinii

Dlaczego nie ma w planach ścieżki rowerowej? W innych miastach przy okazji remontów lub przebudowy ulic z automatu dodaje się ścieżkę rowerową. Wszak dzięki rowerzystom zmniejszają się korki. Wyobraźcie sobie co by było, gdyby jeżdżący obecnie rowerami wsiedli w samochody...
(2025.04.17)
Tutaj z automatu działkowcy się nie zgodzili. I tak im zabrano dużo
(2025.04.17)
Bo na rowerach jeżdżą tylko mentalne bidoki którzy nie potrafią argumentować inaczej niż "bo w innych miastach" Co przy okazji jest stwierdzeniem zupełnie nieprawdziwym
hahaha (2025.04.23)
Powrót do komentarzy