Wybrany wątek opinii
Dlaczego nie ma w planach ścieżki rowerowej? W innych miastach przy okazji remontów lub przebudowy ulic z automatu dodaje się ścieżkę rowerową. Wszak dzięki rowerzystom zmniejszają się korki. Wyobraźcie sobie co by było, gdyby jeżdżący obecnie rowerami wsiedli w samochody...
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
Tutaj z automatu działkowcy się nie zgodzili. I tak im zabrano dużo
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
Bo na rowerach jeżdżą tylko mentalne bidoki którzy nie potrafią argumentować inaczej niż "bo w innych miastach"
Co przy okazji jest stwierdzeniem zupełnie nieprawdziwym
Do moderacji
Odpowiedz
0
0