UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Inżynier. - No to racja, szkoda że jezdnia nie ma 7 metrów i nie ma kontynuacji DDR. W przyszłości przy remoncie Saperów można by DDR pociągnąć do Bema.

Ploterek

Anuluj