UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Inżynier. - No to racja, szkoda że jezdnia nie ma 7 metrów i nie ma kontynuacji DDR. W przyszłości przy remoncie Saperów można by DDR pociągnąć do Bema.
Ploterek
@Inżynier. - No to racja, szkoda że jezdnia nie ma 7 metrów i nie ma kontynuacji DDR. W przyszłości przy remoncie Saperów można by DDR pociągnąć do Bema.
Ploterek