UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy wreszcie POprawicie przejazd przez te tory Dąbka Ogólna Odrodzenia ? Ktoś to robił w tamtym roku za darmo czy za pieniądze?..... jak za pieniądze to jest chyba jakaś gwarancja. Jadąc przez to skrzyżowanie można sprężyny pogubić. W szczególności współczuć tym co jeżdżą na oponach niskoprofilowych. Czy jakiś tam departament od druk panuje nad sytuacją czy tylko czeka od pierwszego do pierwszego... ?

LO.

Anuluj