41
17.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RozrzutnikGnoju - No, przecież zmniejszono działki, wykupiono
(2025.04.17)
spokojnie będą nieprzewidziane wydatki na bank
(2025.04.17)

info

2  
  2
Prawoskret z Bema w saperów powinien być poprowadzony łukiem obok sklepu społem, a nie po południowej stronie pętli, żeby skręcający w prawo w saperów nie blokowało ruchu tym na Bema jadącym na wprost
(2025.04.17)
Tutaj z automatu działkowcy się nie zgodzili. I tak im zabrano dużo
(2025.04.17)
Bezmyślna próba przekierowania ruchu z Bema spowoduje korek na zjeździe Bema w Saperów przy pętli tramwajowej - pas zjazdowy krótki, 3-4auta i piąte blokuje ruch na Bema. Poza tym wyjazd z bocznych uliczek w Saperów będzie niemożliwy w godzinach szczytu. Budować wpierw ulicę Wschodnią wariant3 a nie tworzyć kolejne zatory na Bema. Jeszcze wspomnicie moje słowa.
Zator Zjazd Bema w Saperów (2025.04.18)
Ciekawe, komu i dlaczego przeszkadzała nazwa Podchorążych?
mm263 (2025.04.18)

info

6  
  0
@LO. - Jak jedzie się normalnie, to jest dobrze. No, ale jak ktoś pędzi po wariacku, to rzeczywiście ma problem.
mm263 (2025.04.18)
Działkowcy nie będą zadowoleni i będą zaraz protestować.
Johnny Bakłażan (2025.04.18)

info

0  
  7
@LO. - w miescie rzadzi PO wiec to jasne ze wystepuje bylejakosc i niegospodarnosc
jawamwójtaniewybierałem (2025.04.18)
@Rocki - Możesz jeździć i hulajnogą, tylko kogo to obchodzi?
(2025.04.18)