29
15.11.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panie Missan ale po co tą ulicą mają jeżdzić ciężarówki o nośność powyżej 3,5 tony ? Oprócz usług komunalnych ? Zwężenie drogi w tym miejscu, tylko spowoduje utrudnienia i to spore w godzinach szczytu, plus sygnalizacja z zielonym światłem na kilka sekund : ( Gdzie ta " zielona fala " ?
pampi-ZAWADA (2024.11.15)

info

16  
  1
Tym z Pionierskiej mało że mają same jednokierunkowe wzdłuż parku ? Poza tym policje zapraszać jak oni nigdy sami z siebie nic dobrego nie uczynili w zmianie organizacji ruchu. Musiały być albo naciski albo protestować mieszkańcy żeby cokolwiek zajarzyli.
(2024.11.15)

info

1  
  7
Bujna wyobraźnia prezydenta... lepiej stworzyć dodatkowy problem zamiast rozwiązać już ten istniejący.
(2024.11.15)

info

6  
  0
Tam na bank musi jakiś radny mieszkać...
(2024.11.15)
nie radny - kumpel tych wiecznych radnych z pisu. I on tak kręci nimi i"walczy" o remonty w tym budynku - najlepiej na koszt mieszkańców Elbląga a nie Wspólnoty. Minęło 10 lat od remontu dachu - gdyby się postarali i ustalili wysoką stawkę na remonty - już by mogli daaaawnooo zrobić remont elewacji. Ale po co - powalczymy, pokrzyczymy - niech mi prezydent wyremontuje - bo to zabytek, Taki z tego zabytek jak mysiej pi... dy Reisetasche.
nie!!! znowu ci (2024.11.15)
ograniczyć do min. a nie zlikwidować, widzisz różnicę ?? Wszystkie nie potrzebne przejazdy powyżej 3,5 t won z miasta.
(2024.11.15)
Absulutnie durny pomysł z tym zwężaniem - to co jak będzie zwężenie to zagrożenie minie, ? zawsze będzie I nie wiem po jakiego groma mają pchać się ciężaròwki jak potrzebny jest spokój szczególnie, że zafundowano nam Park po liftingu, który ma służyć podobno do wypoczynku, czy prezydent wie, że on tam jest?
Staruszek portier (2024.11.15)
Mieszkam nad bramą, w budynku pękają ściany, przejeżdzaiące samochody ciężarowe zachaczają o budynek i uszkodziły tynk zabytku. Będziemy zmuszeni wystąpić do Zarządu Dróg o odszkodowanie.
Mieszkaniec bramy (2024.11.16)
Mieszkam w Elblągu 49 lat i dość często jeżdżę tą ulica i jakoś nigdy nie napotkałam samochodu ciężarowego pow.3,5 t.
Grażyna ur. w Malborku (2024.11.16)

info

6  
  1
Przenieść zabytkową bramę na nowodworską tam juz jest kilka takich przeniesionych obiektów.
ciocia Irena (2024.11.16)

info

1  
  0