UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Absulutnie durny pomysł z tym zwężaniem - to co jak będzie zwężenie to zagrożenie minie, ? zawsze będzie I nie wiem po jakiego groma mają pchać się ciężaròwki jak potrzebny jest spokój szczególnie, że zafundowano nam Park po liftingu, który ma służyć podobno do wypoczynku, czy prezydent wie, że on tam jest?
Staruszek portier