UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie radny - kumpel tych wiecznych radnych z pisu. I on tak kręci nimi i"walczy" o remonty w tym budynku - najlepiej na koszt mieszkańców Elbląga a nie Wspólnoty. Minęło 10 lat od remontu dachu - gdyby się postarali i ustalili wysoką stawkę na remonty - już by mogli daaaawnooo zrobić remont elewacji. Ale po co - powalczymy, pokrzyczymy - niech mi prezydent wyremontuje - bo to zabytek, Taki z tego zabytek jak mysiej pi... dy Reisetasche.
nie!!! znowu ci