Wybrany wątek opinii

Mieszkam nad bramą, w budynku pękają ściany, przejeżdzaiące samochody ciężarowe zachaczają o budynek i uszkodziły tynk zabytku. Będziemy zmuszeni wystąpić do Zarządu Dróg o odszkodowanie.
Mieszkaniec bramy (2024.11.16)
@Mieszkaniec bramy - Nie Zarząd Druk odpowiada za uszkodzenia tylko kierowcy. A pieniądze na naprawę elewacji wtedy z OC ciągnąć. I tu zrodzi się pytanie o ustalenie kiedy i jaki samochód dokonał zniszczenia. Odpowiedź- monitoring.
Taki plan (2024.11.16)
@Mieszkaniec bramy - to sie wyprowadź - stać cie na to
jeszcze czego (2024.11.16)
@Taki plan - jeśli już to Zarząd Druku - ale druku czego?
analfabetyzm forever (2024.11.18)
Powrót do komentarzy