UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam nad bramą, w budynku pękają ściany, przejeżdzaiące samochody ciężarowe zachaczają o budynek i uszkodziły tynk zabytku. Będziemy zmuszeni wystąpić do Zarządu Dróg o odszkodowanie.

Mieszkaniec bramy

Anuluj