UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkam nad bramą, w budynku pękają ściany, przejeżdzaiące samochody ciężarowe zachaczają o budynek i uszkodziły tynk zabytku. Będziemy zmuszeni wystąpić do Zarządu Dróg o odszkodowanie.
Mieszkaniec bramy
Mieszkam nad bramą, w budynku pękają ściany, przejeżdzaiące samochody ciężarowe zachaczają o budynek i uszkodziły tynk zabytku. Będziemy zmuszeni wystąpić do Zarządu Dróg o odszkodowanie.
Mieszkaniec bramy