UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Missan ale po co tą ulicą mają jeżdzić ciężarówki o nośność powyżej 3,5 tony ? Oprócz usług komunalnych ? Zwężenie drogi w tym miejscu, tylko spowoduje utrudnienia i to spore w godzinach szczytu, plus sygnalizacja z zielonym światłem na kilka sekund : ( Gdzie ta " zielona fala " ?

pampi-ZAWADA