UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Missan ale po co tą ulicą mają jeżdzić ciężarówki o nośność powyżej 3,5 tony ? Oprócz usług komunalnych ? Zwężenie drogi w tym miejscu, tylko spowoduje utrudnienia i to spore w godzinach szczytu, plus sygnalizacja z zielonym światłem na kilka sekund : ( Gdzie ta " zielona fala " ?
pampi-ZAWADA