UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam w Elblągu 49 lat i dość często jeżdżę tą ulica i jakoś nigdy nie napotkałam samochodu ciężarowego pow.3,5 t.

Grażyna ur. w Malborku

Anuluj