UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkam w Elblągu 49 lat i dość często jeżdżę tą ulica i jakoś nigdy nie napotkałam samochodu ciężarowego pow.3,5 t.
Grażyna ur. w Malborku
Mieszkam w Elblągu 49 lat i dość często jeżdżę tą ulica i jakoś nigdy nie napotkałam samochodu ciężarowego pow.3,5 t.
Grażyna ur. w Malborku