Wybrany wątek opinii
Tam na bank musi jakiś radny mieszkać...
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
nie radny - kumpel tych wiecznych radnych z pisu. I on tak kręci nimi i"walczy" o remonty w tym budynku - najlepiej na koszt mieszkańców Elbląga a nie Wspólnoty. Minęło 10 lat od remontu dachu - gdyby się postarali i ustalili wysoką stawkę na remonty - już by mogli daaaawnooo zrobić remont elewacji. Ale po co - powalczymy, pokrzyczymy - niech mi prezydent wyremontuje - bo to zabytek, Taki z tego zabytek jak mysiej pi... dy Reisetasche.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4