UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tym z Pionierskiej mało że mają same jednokierunkowe wzdłuż parku ? Poza tym policje zapraszać jak oni nigdy sami z siebie nic dobrego nie uczynili w zmianie organizacji ruchu. Musiały być albo naciski albo protestować mieszkańcy żeby cokolwiek zajarzyli.