UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tym z Pionierskiej mało że mają same jednokierunkowe wzdłuż parku ? Poza tym policje zapraszać jak oni nigdy sami z siebie nic dobrego nie uczynili w zmianie organizacji ruchu. Musiały być albo naciski albo protestować mieszkańcy żeby cokolwiek zajarzyli.