UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Absulutnie durny pomysł z tym zwężaniem - to co jak będzie zwężenie to zagrożenie minie, ? zawsze będzie I nie wiem po jakiego groma mają pchać się ciężaròwki jak potrzebny jest spokój szczególnie, że zafundowano nam Park po liftingu, który ma służyć podobno do wypoczynku, czy prezydent wie, że on tam jest?
Staruszek portier